VIII Міжнародна виставка медичного та оздоровчого туризму, Spa&Wellness - Healthcare Travel Expo

11-12 червня 2019 рокуу виставковому центрі ACCO International відбудеться головний галузевий захід, який об'єднає лідерів медичного і оздоровчого туризму України, а також зарубіжжя.

Актуальні питання діагностичної та лікувальної ендоскопії. Виставка стане платформою для активної взаємодії та співпраці між гравцями ринку медичного туризму на професійному рівні. Насичена бізнес-програма заходів та В2В BUYERS MEETING відкриють нові горизонти для розвитку та просування медичних послуг на міжнародному та внутрішньому ринках. У цьому році головним нововведенням виставки стане МІЖНАРОДНИЙ КОНГРЕС МЕДИЧНОГО ТУРИЗМУ (IMTC)– унікальна платформа для обміну досвідом в лікуванні багатьох захворювань між зарубіжними та вітчизняними медичними центрами та клініками. Це місце зустрічі і активної взаємодії гравців ринку медичного туризму, це нові можливості розвитку і просування медичних послуг в Україні і за кордоном.

Організатори заходу: компанія LMT, MPE (Medical Professional Events)

Співорганізатор та Ексклюзивний Міжнародний Партнер: Empati Group

За сприяння Української Асоціації Медичного Туризму

Офіційна підтримка: Комітету Верховної Ради України з питань сім'ї, молодіжної політики, спорту і туризму, Комітету Верховної Ради України з питань охорони здоров'я, Міністерства охорони здоров'я України, Національної академії медичних наук України, НМАПО імені П. Л. Шупика

Генеральний інформаційний партнер: IMTJ.

Експозиційна частина виставки буде представлена колективними стендами Австрії, Угорщини, Грузії, Індії, Латвії, Литви, Польщі, Словаччини, Туреччини, Фінляндії, Чехії, Південної Кореї, а також представниками багатьох інших країн.

Новітні медичні технології та інноваційні розробки лікування пацієнтів продемонструють провідні українські та зарубіжні медичні центри.

  • Опубликовал: Владислав Бойко
  • Вид мероприятия: Симпозиум
  • Сайт: http://www.htexpo.com.ua/

Оставить заявку на сервис прямо сейчас!