Заходи

28-а Міжнародна медична виставка «Public Health» відбудеться у Києві з 1 по 3 жовтня 2019 р. Місце проведення – Міжнародний виставковий центр, Київ, Броварський пр., 15. (м.Лівобережна).

19–20 вересня 2019 р., курорт Коблево, Миколаївська область. В період проведення конференції проводитиметься виставка міжнародного медичного інструментарію та обладнання, сучасних лікарських засобів. Фірмам, зацікавленим взяти участь у симпозіумі на виставці, звертатися до оргкомітету.

11-12 червня 2019 року у виставковому центрі ACCO International відбудеться головний галузевий захід, який об’єднає лідерів медичного та оздоровчого туризму Україні, а також зарубіжжя.

«Інновації в медицині – здоров’я нації» – масштабний комплексний захід інноваційної спрямованості галузі охорони здоров’я України…

ЛЬВІВСЬКИЙ МЕДИЧНИЙ ФОРУМ — найбільша медична подія Західної України, куди з’їжджаються науковці, спеціалісти з різних галузях медицини, представники відомих фірм-виробників світу та безпосередньо виробники виробів медичного призначення, обладнання та фармацевтичних препаратів всієї України.

IDF – це наймасштабніший стоматологічний хаб в Україні, що відбувається двічі на рік (весна та осінь) і збирає лідерів галузі та широку професійну аудиторію українських і зарубіжних фахівців.