Продаж медичного обладнання

Освітлювач OPTRON LED-20

     Призначений для передачі світлового потоку до медичних приладів, наприклад лапараскопу, за допомогою гнучкого волоконно-оптичного джгута, оснащеного вхідним замком фірми Карл Шторц.

Детальніше

В якості джерела світла, використовується надяскравий світлодіод, що дозволяє за допомогою спеціально розробленого фірмою коліматора, створювати високу освітленість на вхідному торці волоконно-оптичного джгута. У класичних схемах освітлювачів, наприклад LED – 20, світлодіод або інше джерело світла, розташовується у корпусі освітлювача, а його світло до оглядового інструменту передається по гнучкому волоконно-оптичному світлопроводу. При цьому потік світла у світлопроводі зменшується майже у 2 рази.

Освітлювач OPTRON LED-3.0

Встановлюється безпосередньо на оглядовому інструменті, наприклад, на артроскопі (разьем Karl Storz) і таким чином відсутня необхідність мати волоконно-оптичний джгут.

Детальніше

Надяскравий світлодіод освітлювача, розміщений в легкому герметичному корпусі, підключається за допомогою електропроводу до блоку живлення, що дозволяє плавно регулювати його яскравість. Висока яскравість освітлювача забезпечується завдяки використанню у нього унікального волоконно-оптичного коліматора ( розробка НПФ Оптрон).

Мала вага освітлювача (45гр) в порівнянні з волоконно-оптичним джгутом (300-500гр), покращує комфортність роботи з оглядовими інструментами, а герметичний корпус дозволяє поміщати його в дезинфікуючу рідину. Для автономної роботи, за бажанням Замовника, освітлювач може комплектуватися акумуляторним блоком.

Освітлювач OPTRON LED-40

Прилад є останньою розробкою фірми Оптрон і відрізняється від попередніх значним збільшенням світлового потоку, який наприклад, більш ніж у 3 рази сильніше…

Детальніше

ніж в освітлювачах, що використовуються як джерело світла у галогенних лампах потужністю 150 Вт. Освітлювач призначений для підключення до нього оглядового інструменту за допомогою гнучкого волоконно-оптичного джгута.