VIII Міжнародна виставка медичного та оздоровчого туризму, Spa&Wellness - Healthcare Travel Expo

      11-12 червня 2019 року виставковому центрі ACCO International відбудеться головний галузевий захід, який об’єднає лідерів медичного і оздоровчого туризму України, а також зарубіжжя.
Організатори заходу: компанія LMT, MPE (Medical Professional Events). Співорганізатор та Ексклюзивний Міжнародний Партнер: Empati Group.
За сприяння Української Асоціації Медичного Туризму.
Новітні медичні технології та інноваційні розробки лікування пацієнтів продемонструють провідні українські та зарубіжні медичні центри.

Актуальні питання діагностичної та лікувальної ендоскопії. Виставка стане платформою для активної взаємодії та співпраці між гравцями ринку медичного туризму на професійному рівні. Насичена бізнес-програма заходів та В2В BUYERS MEETING відкриють нові горизонти для розвитку та просування медичних послуг на міжнародному та внутрішньому ринках. У цьому році головним нововведенням виставки стане МІЖНАРОДНИЙ КОНГРЕС МЕДИЧНОГО ТУРИЗМУ (IMTC)– унікальна платформа для обміну досвідом в лікуванні багатьох захворювань між зарубіжними та вітчизняними медичними центрами та клініками. Це місце зустрічі і активної взаємодії гравців ринку медичного туризму, це нові можливості розвитку і просування медичних послуг в Україні і за кордоном.

Залишити заявку на сервіс прямо зараз!